Ana sayfa

Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

iyi kalite el metal dedektörü satış için
iyi kalite el metal dedektörü satış için
Bu şirketin iyi bir geleneği ve ünü var, ben kendi halkına inanıyorum.

—— Jack Ali

WTMD'lerdeki profesyonelleri ve piyasalardaki yaratıcı fikirler, uzun vadeli işbirliği ilişkimize yol açmaktadır.

—— Serge Khodorov

Gelecekte daha iyi ve daha iyi, dürüstlük ve iyi hizmet bu şirket seçme nedenlerimdir.

—— John ER Fulton

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

1 2 3 4 5
Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd. Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.
Foreign sales department Enterprise culture wall

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 30~40
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 80% - 90%

ARSENAL, Avrupa ve Amerika'da uluslararası bir marka ve dünyanın önde gelen dört güvenlik markası arasında yer almaktadır. ABD ARSENAL Güvenlik Grubu, yüzyılın ortalarında kuruldu ve şu anda dünyanın önde gelen güvenlik ekipmanları üreticisi Florida, ABD'de merkezi 100 milyon dolarlık kayıtlı bir sermayedir.

21. yüzyılda ARSENAL Hong Kong Güvenlik Grubu, Asya'ya girdi ve 2011 yılında anakaradaki ilk Teknik İşbirliği'ni başarıyla onayladı ve Shenzhen Zhonganxie Technology Co., Ltd ile işbirliği imzaladı.

Zhonganxie Technology Co, Ltd, anakaradaki tek teknik işbirliği şirketi bir Hong Kong Group, Çin'in reform ve açılış özel ekonomik bölge şehir bulunan Amerika Birleşik Devletleri ARSENAL çalışır - Shenzhen, Zhonganxie ARSENAL güvenlik giriş taahhüt eder Marka ve teknolojisi, ikincil geliştirme, üretim, satış ve yüksek teknoloji işletmelerinin hizmet.

Zhonganxie Technology Co, Ltd esas olarak araştırma, üretim: metal dedektörleri, X-ray bagaj güvenlik tarama ekipmanları, ilaç ve patlayıcı dedektörleri, havai fişek dedektörleri, araç görsel arama ve diğer güvenlik ekipmanları. Güvenlik ürünleri kapılar, tehlikeli sıvı detektörü, yeraltı dahil Metal dedektörleri, taşınabilir metal dedektörleri, iğne makinesi, gıda ve ilaç tespit aleti, bagaj eleme makineleri, araç altı denetim aynaları vb. Dünyada dört Amerikan güvenlik markasından biri olan ABD Arsenal Güvenlik Grubu, teknik destek olmak için Zhonganxie Teknoloji her zaman Çin güvenlik imalat sanayiinin ön saflarında durmuş ve pazar lideri haline gelmiştir!

Tarafların istek pazar geliştirme karşılamak için, Shenzhen Zhonganxie Technology Co, Ltd pazarlama merkezi marka planlama, pazarlama operasyonu, pazarlama sistemi, yönetim standardize bilimsel kararlar vermek için tüm kaynakları entegre böylece güvenlik sağlamak için, Etkin, verimli, hızlı bir gelişme.

Yüce ideallere sahip tüm partileri, misafirlerin arkadaşlarını ortak bir kalkınma için aramaya, dünyanın güvenlik işine liderlik etmeye davet ediyoruz! Size içtenlikle katılmanızı bekliyoruz!

İletişim bilgileri
Shenzhen Zhonganxie Technology Co. Ltd.

İlgili kişi: Ms. Janny Pan

Tel: 86-755-82879177

Faks: 86-755-25332807

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)